MF0204FRE52-49K9
MFR.Part #
MF0204FRE52-49K9
JLCPCB Part #
C1751154
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS