AR0805FR-07432RL
MFR.Part #
AR0805FR-07432RL
JLCPCB Part #
C3964440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS