KNP-50JT-52-6R8
MFR.Part #
KNP-50JT-52-6R8
JLCPCB Part #
C3578965
Description
-40℃~+200℃ 500mW 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS