KNP-50JT-52-56R
MFR.Part #
KNP-50JT-52-56R
JLCPCB Part #
C3352543
Description
-40℃~+200℃ 500mW 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS