KNP-50JT-52-3R3
MFR.Part #
KNP-50JT-52-3R3
JLCPCB Part #
C1389385
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS