KNP-50JT-52-2R2
MFR.Part #
KNP-50JT-52-2R2
JLCPCB Part #
C1388361
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS