KNP-50JT-52-20R
MFR.Part #
KNP-50JT-52-20R
JLCPCB Part #
C1388344
Description
-40℃~+200℃ 20Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS