KNP700JB-91-30R
MFR.Part #
KNP700JB-91-30R
JLCPCB Part #
C1400409
Description
-40℃~+200℃ 30Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS