KNP50SJT-52-2R2
MFR.Part #
KNP50SJT-52-2R2
JLCPCB Part #
C1379362
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS