KNP300JT-52-0R43
MFR.Part #
KNP300JT-52-0R43
JLCPCB Part #
C1396538
Description
-40℃~+200℃ 3W 430mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS