HHV-50JT-52-560KY
MFR.Part #
HHV-50JT-52-560KY
JLCPCB Part #
C1389928
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS