HHV-50JT-52-15MY
MFR.Part #
HHV-50JT-52-15MY
JLCPCB Part #
C3555335
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS