HHV-50FT-52-95K3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FT-52-95K3
JLCPCB Part #
C1391386
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS