HHV-50FT-52-1M58
MFR.Part #
HHV-50FT-52-1M58
JLCPCB Part #
C3565051
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS