HHV-50JR-52-30MY
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50JR-52-30MY
JLCPCB Part #
C1763576
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 30MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS