RC1206JR-071K3P
MFR.Part #
RC1206JR-071K3P
JLCPCB Part #
C5862636
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS