HHV-50FB-52-31M6
MFR.Part #
HHV-50FB-52-31M6
JLCPCB Part #
C3497531
Description
-55℃~+155℃ 31.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS