HHV-25JB-52-6M8
MFR.Part #
HHV-25JB-52-6M8
JLCPCB Part #
C1382713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS