HHV-25FT-52-1M02
MFR.Part #
HHV-25FT-52-1M02
JLCPCB Part #
C1392292
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS