FMP-50JT-52-10K
MFR.Part #
FMP-50JT-52-10K
JLCPCB Part #
C1375084
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS