FMP-50FTF52-750R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-750R
JLCPCB Part #
C1375532
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS