FMP-50FRF52-8K45
MFR.Part #
FMP-50FRF52-8K45
JLCPCB Part #
C20146137
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS