AF1210FR-07887KL
MFR.Part #
AF1210FR-07887KL
JLCPCB Part #
C2119558
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS