FMP300JT-73-30K
MFR.Part #
FMP300JT-73-30K
JLCPCB Part #
C1385930
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS