FMP300JT-73-20K
MFR.Part #
FMP300JT-73-20K
JLCPCB Part #
C3543823
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS