FMP300JT-73-1K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JT-73-1K1
JLCPCB Part #
C1386403
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS