FMP300JR-52-7K5
MFR.Part #
FMP300JR-52-7K5
JLCPCB Part #
C3481589
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS