YC164-FR-071K1L
MFR.Part #
YC164-FR-071K1L
JLCPCB Part #
C875285
Description
1.1kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS