FMP300FTF73-475R
MFR.Part #
FMP300FTF73-475R
JLCPCB Part #
C3392372
Description
-55℃~+155℃ 3W 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS