FMP300FTF73-127R
MFR.Part #
FMP300FTF73-127R
JLCPCB Part #
C1396438
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS