AA1210FR-07390RL
MFR.Part #
AA1210FR-07390RL
JLCPCB Part #
C4332094
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS