MFP50SBBE52-4K02
MFR.Part #
MFP50SBBE52-4K02
JLCPCB Part #
C1394942
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS