FMP300FTE73-11K3
MFR.Part #
FMP300FTE73-11K3
JLCPCB Part #
C3482964
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS