FMP300FRF73-44R2
MFR.Part #
FMP300FRF73-44R2
JLCPCB Part #
C1761319
Description
-55℃~+155℃ 3W 44.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS