FMP300FBF73-665K
MFR.Part #
FMP300FBF73-665K
JLCPCB Part #
C1386438
Description
-55℃~+155℃ 3W 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS