FMP300FBF73-1K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FBF73-1K1
JLCPCB Part #
C1386377
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS