FMP200FRE52-845K
MFR.Part #
FMP200FRE52-845K
JLCPCB Part #
C1757782
Description
-55℃~+155℃ 2W 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS