FMP200FRE52-23K2
MFR.Part #
FMP200FRE52-23K2
JLCPCB Part #
C1757888
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS