FMP200FRF52-23K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRF52-23K2
JLCPCB Part #
C1757181
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS