RP0603BRD0724K9L
MFR.Part #
RP0603BRD0724K9L
JLCPCB Part #
C7058579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS