RT1210BRD071K65L
MFR.Part #
RT1210BRD071K65L
JLCPCB Part #
C1696621
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS