FMP200FBE52-931K
MFR.Part #
FMP200FBE52-931K
JLCPCB Part #
C1382013
Description
-55℃~+155℃ 2W 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS