FMP200FBE52-4K7
MFR.Part #
FMP200FBE52-4K7
JLCPCB Part #
C1381173
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS