AA1206FR-072R87L
MFR.Part #
AA1206FR-072R87L
JLCPCB Part #
C2127845
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS