FMP200FBE52-453K
MFR.Part #
FMP200FBE52-453K
JLCPCB Part #
C3474822
Description
-55℃~+155℃ 2W 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS