FMP200FBE52-2K43
MFR.Part #
FMP200FBE52-2K43
JLCPCB Part #
C1381138
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS