FMP200FBE52-12R
MFR.Part #
FMP200FBE52-12R
JLCPCB Part #
C1381777
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS