FMP200FBE52-115K
MFR.Part #
FMP200FBE52-115K
JLCPCB Part #
C1381947
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS