AC0805JR-07820KL
MFR.Part #
AC0805JR-07820KL
JLCPCB Part #
C144524
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS