FMP100JT-52-13R
MFR.Part #
FMP100JT-52-13R
JLCPCB Part #
C1375514
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS